OXDOG Sens Pro 2024

249,00 €

Tõenäoliselt kõige võimsam ümmargune padelireket turul. Sobib kesktaseme ja edasijõudnud mängijatele, kellele meeldib ümmarguste padelireketite kontroll ja soovivad lisajõudu.

Oxdogi ainulaadsed ümmarguse kujuga padelireketid ühendavad endas ülima kontrolli ja võimsuse. Ümmargune kuju koos tõeliselt hea tasakaalu ja kontrolliga töötab suurepäraselt kaitsemängus ja sobib nii algajale kui ka kogenud mängijale. Tõenäoliselt kõige kiirem ümmargune reket maailmas!

PowerRibs asetus reketi alumises osas ja HES-Carbon lisavad jõudu/kiirust ründemängus. DSH – Double Size Holes muster suurendab tasakaalu ja spinni ning parandab mängitavust väljaspool sweet spot’i. RBS – Racket Balance System võimaldab kohandada reketi raskuspunkti. HES-Carbon muudab energia kiiruseks/võimsuseks ja suurendab vastupidavust. Vibradamp on ainulaadne 3-kihilise konstruktsiooniga vibratsioonide summutamise süsteem. Spetsiaalsed kiud käepideme keskel summutavad vibratsiooni. Neli silikoonist sisendit (eemaldatavad) on täiendavaks kaitseks vibratsioonide eest. Kahe kihiline ülemine kiht tagab parima haardumise, reljeefne pind maksimaalse gripi ja perforatsioon niiskuse imendumise. Vibrasummutussüsteem vähendab koormust randmele, õlale ja küünarnukile.

 

Kaubamärk:
Kuju: Ü
Kaal: 365G
Sisu: Medium+
Pealispind: Süsinik
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 3-7 päeva

Sarnased tooted