Kohaletoimetamine

Vajutades nupule "esita tellimus" valib klient sobiva pangalingi ning tasub arve. Müügileping jõustub hetkest, kui tellimuse kogusumma on laekunud Padelipoe arveldusarvele.


Kohaletoimetamine

Pärast müügilepingu jõustumist (Ostjapoolset arve tasumist) komplekteerib Padelipood tellimuse ning postitab paki vastavalt kliendi valitud tarneviisile.

Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume hoolega üle kontrollida kohaletoimetamiseks sisestatud andmed.

Padelipoe e-pood ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Padelipoe e-pood ei saanud mõjutada või ette näha.

Padelipood.ee toimetab kaupu Eesti Vabariigi piires.

 

Kohaletoimetamise viisid

Kõik tellimused alates 100 € toimetatakse kohale tasuta!

Kui tellimus jääb alla 100 €, kehtivad järgmised hinnad:

• Itella SmartPOST pakiautomaat 4.99 €

• Omniva pakiautomaat 4.99 €

• DPD Pickup 4.99 €

• DPD kullerteenus 6.99 €

Kokkuleppel kauba üleandmine Rocca al Mare Padelikeskuses 0.00 €

Itella SmartPOST

Itella SmartPOSTi pakiautomaati (pakiautomaatide asukohad: http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad). Kõik Itella SmartPOST pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskuste sisepindadel. See tähendab, et saadetised on aastaringselt kaitstud võimalike ilmastiku poolt põhjustatud külma-, kuuma- või niiskuskahjustuste eest.
Tellides avaneb rippmenüü automaatide asukohaga. Valige sobiv asukoht ja vormistage tellimus. Kui pakk jõuab pakiautomaati, saadetakse Teile tellimuses märgitud mobiiltelefoni numbrile SMS uksekoodiga. Uksekood tuleb sisestada pakiautomaati ning seepeale avaneb kapp, kus on Teile saadetud pakk. Pakile on võimalik järgi minna 7 päeva jooksul alates selle jõudmisest pakiautomaati.

Kui soovite tellitud kaupa tagastada, siis kasutage seda sama Itella Smartposti uksekoodi, millega võtsite kauba pakiautomaadist välja. Sihtkohaks määrake Saku Selver ja kontaktiks +3725126444. Tagastus on TASUTA.

Itella SmartPOST maksimaalne paki kaal on 35 kg, mõõdud 60 cm x 36 cm x 60 cm

Omniva pakiautomaat 

Omniva pakiautomaatide asukohad: https://www.omniva.ee/asukohad . Omniva pakiautomaadid asuvad enamasti mitte kaubanduskeskuses sees, vaid õues ja sinna pääseb alati ligi. Samas peab arvestama asjaoluga, et saadetised ei ole aastaringselt kaitstud võimalike ilmastiku poolt põhjustatud kahjustuste eest. Kui pakk jõuab pakiautomaati, saadetakse Teile tellimuses märgitud mobiiltelefoni numbrile SMS uksekoodiga. Uksekood tuleb sisestada pakiautomaati ning seepeale avaneb kapp, kus on Teile saadetud pakk. Pakiautomaadis hoitakse pakki 7 päeva. Kauba tagastamiseks toimi järgnevalt: 

  • Paki saabumise SMS-is või e-kirjas on ka tagastuskood. Sellega saad paki tasuta tagastada pakiautomaati.
  • Tagastatavale pakile jäta külge ka sellel olnud aadresskaart. Kui tagastad saadetise pakiautomaati, väljastab pakiautomaat uue aadresskaardi. Kleebi see pakile.

 

Omniva maksimaalne paki kaal on 30 kg, mõõdud 41 cm x 38 cm x 64 cm

DPD Pakiautomaat või pakipood

DPD Pakiautomaat või pakipood. Kui pakk jõuab Sinu valitud pakiautomaati või pakipoodi, saadetakse Sinu mobiiltelefonile sellekohane SMS sõnum. DPD pakiautomaadid ja pakipoed asuvad kaubanduskeskustes üle Eesti. Kauba tagstamiseks toimi järgnevalt:

  • Kauba tagastamiseks tuleb valida „Saada pakk“, seejärel „Osta pakisilt“ ning valida sobiv sihtriik.
  • Valida õige paki suurus ning kinnitada hind.
  • Sisestada saatja telefoni number ning saaja andmed.
  • Maksta saatmise eest.
  • Printida välja pakisilt, kleepida silt pakile.
  • Skaneerida silt ning asetada pakk kappi.

DPD Pickup maksimaalne paki kaal on 20kg, mõõdud 37cm x 40 cm x 60 cm 

DPD kullerteenus

Kullerteenuse puhul toimetab kuller kauba Sinu poolt soovitud aadressile, olles eelnevalt kokku leppinud sobiva kohaletoimetamise aja.


Kauba kokkuleppel üleandmine Rocca al Mare Padelikeskuses asukohaga Haabersti 5, Tallinn.

Kauba tasuta üleandmiseks Rocca al Mare Padelikeskuses tuleb enne tellimuse sisestamist võtta ühendust Padelipood.ee esindajaga tel. +3725126444 ja kokkuleppida üleandmise üksikasjad. 

 

Kohaletoimetamise aeg

Tarneaeg on kuvatud iga toote juures. Kui toode on laos, on tarneajaks tavapäraselt 2-5 päeva. 

Kui toode ei asu meie või meie Eesti partneri laos, kajastub sellekohane info tooteinfos ja tellitud toode jõuab Sinuni tooteinfos märgitud tarneaja (14-25 päeva) jooksul, maksimaalne tarneaeg on 25 päeva. Reeglina saadetakse kõik tellimuses sisalduvad tooted Sinu poole teele koos ühe saadetisena. Kui tellimuse täitmine mõnel muul põhjusel kolme tööpäeva jooksul ei õnnestu, siis teavitab Padelipood.ee sellest ostjat tellimuses märgitud kontakteerumisviisil.