Pärast müügilepingu jõustumist (Ostjapoolset arve tasumist) komplekteerib Padelipood tellimuse ning postitab paki vastavalt kliendi valitud tarneviisile.

Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume hoolega üle kontrollida kohaletoimetamiseks sisestatud andmed.

Padelipoe e-pood ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Padelipoe e-pood ei saanud mõjutada või ette näha.

Padelipood.ee toimetab kaupu Eesti Vabariigi piires.

 

Kohaletoimetamise viisid

• Itella SmartPOST pakiautomaat 4.99 €

• Omniva pakiautomaat 4.99 €

• DPD Pickup 4.99 €

• DPD kullerteenus 6.99 €

Kokkuleppel kauba üleandmine Padel+Klick või Padel+Rocca padelikeskustes 0.00 €

 

DPD kullerteenus

Kullerteenuse puhul toimetab kuller kauba Sinu poolt soovitud aadressile, olles eelnevalt kokku leppinud sobiva kohaletoimetamise aja.


Kauba kokkuleppel üleandmine Padel+Klick või Padel+Rocca keskustes.

 Kauba tasuta üleandmiseks Padel+Klick või RPadel+Rocca keskustes tuleb enne tellimuse sisestamist võtta ühendust Padelipood.ee esindajaga tel. +3725126444 ja kokkuleppida üleandmise üksikasjad. 

 

Kohaletoimetamise aeg

Tarneaeg on kuvatud iga toote juures. Kui toode on laos, on tarneajaks tavapäraselt 2-5 päeva. 

Kui toode ei asu meie või meie Eesti partneri laos, kajastub sellekohane info tooteinfos ja tellitud toode jõuab Sinuni tooteinfos märgitud tarneaja (14-25 päeva) jooksul, maksimaalne tarneaeg on 25 päeva. Reeglina saadetakse kõik tellimuses sisalduvad tooted Sinu poole teele koos ühe saadetisena. Kui tellimuse täitmine mõnel muul põhjusel kolme tööpäeva jooksul ei õnnestu, siis teavitab Padelipood.ee sellest ostjat tellimuses märgitud kontakteerumisviisil.