OXDOG Ultimate Pro+ 2024

329,00 €

Jõud (Power) padelireket edasijõudnud ja tugevatele mängijatele, kes soovivad absoluutselt parimat. SilentSpeed tehnoloogia annab sinu mängule jõudu hämmastavalt madala heliga.

Oxdogi teemantkujulised padelireketid. Täiuslik kombinatsioon uuest tehnoloogiast ja funktsionaalsest jõudlusest, mis aitab Sind kõrgemal tasemel mängida.
PowerRibs tehnoloogia reketi ülaosas aitab saavutada maksimaalset võimsust ja tasakaalu. DSH – Double Size Holes parandab mängitavust väljaspool sweetspot’i. RBS – Racket Balance System annab võimaluse kohandada reketi raskuspunkti. HES-Carbon muudab energia kiiruseks/võimsuseks ning suurendab reketi vastupidavust.
Vibradamp on ainulaadne 3-kihilise konstruktsiooniga vibratsioonide summutamise süsteem. Spetsiaalsed kiud käepideme keskel summutavad vibratsiooni. Neli silikoonist sisendit (eemaldatavad) on täiendavaks kaitseks vibratsioonide eest. Kahe kihiline ülemine kiht tagab parima haardumise, reljeefne pind maksimaalse gripi ja perforatsioon niiskuse imendumise. Vibrasummutussüsteem vähendab koormust randmele, õlale ja küünarnukile.

 

Kaubamärk:
Kuju: Teemant
Kaal: 370g
Sisu: Hard
Pealispind: Süsinik
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 3-7 päeva

Sarnased tooted

112,00 € 140,00 €
72,25 € 85,00 €
89,00 € 104,00 €
168,00 € 210,00 €